Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veletek volt olyan, hogy az...

Veletek volt olyan, hogy az egyetemen egy tanár direkt szivatott? És emiatt otthagytad?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem a tanár OKJ-n nem igen csipázott, mert eléggé rosszindulatú ember volt, ráadásul gyakorlatot tanított pont, így passzoltam, mellesleg benne is lett volna a vizsgabizottságba, ami szintén rossz pont lett volna, én meg egy sz*ros iskolarendszerű OKJ miatt nem fogok szívni miatta éveket cseszni, mert elég lomha, nem színvonalas és hosszadalmasak ott a képzések, szóval igen otthagytam, gyorstalpaló OKJ tanfolyamon fogom befejezni a félbehagyott tanulmányaimat.
2018. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*1-es vagyok még annyi, hogy nem egyetem volt tudom, csak gondoltam megosztom, hogy mással más helyen is vannak ilyen esetek.
2018. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:( Sajnálatos, végülis ugyanaz.

Nálunk is a baj, hogy államvizsgán is nála lennék... Azin is meghúxna, ráadásul szóbeli... Relatíve akkor buktat, mikor akar... De engem nagyon kinézett magának, volt hogy elmondtam a tételt, jól, erre kérdezett egy tavalyi dolgot és meghúzott. Írás velin is ez van,hogy hiába van meg 78 %, addig spekulál, hogy megbuktat. Meg puskát keresett egyszer rajtam, hiába mondtam, hogy nincs, még a zsebemet is kipakoltam... Tényleg nem volt.

2018. márc. 26. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt olyan, hogy zsinórban 3X buktatott...de negyedjére más tanárhoz kerültem.


Kéresd magad más tanárhoz vizsgán....ha pedig nem lehetséges, akkor addig kell menni amíg nem enged át! Előbb-utóbb átenged hidd el.....a kérdés: hogy bírod a stresszt? Emiatt ott ne hagyjad.....ha ezen túl jutsz már csak egy rossz emlék marad! Ha államvizsga bukó lenne addig államvizsgázol amíg nem lesz meg....ilyen szituba dől el ki alkalmas a pályára is ke nem...nem pedig az hogy ki milyen tanuló.....bármilyen területen szívesebben bíznám magam egy olyan emberre aki kitartó mint egy olyanra aki a nehézség miatt feladja.....kitartást!


Nekem alapelv vizsgákon: Addig megyek amíg nem sikerül ha 100X megbuktatnak elmegyek 101X is....ha kell dékáni, rektori....a végsőkig küzdés!


Ez mindig megnyugtat :-)

2018. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy direkt megszivatott, de ez "csak" megalázást és kettest jelentett és egy fél évig tanított csak.

Emiatt ott ne hagyd!

DE! tényleg kérheted, hogy más vizsgáztasson! Államvizsgán meg úgyis három vizsgáztató van...

Persze, ha emögé bújva akarsz megfutamodni, az más kérdés...

2018. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem gimiben szivatott direkt tanár. 12-ben a legelső órán amikor nem tudtam válaszolni egy kérdésre, akkor közölte, hogy év végén megbuktat. Akkor én azzal a lendülettel jeleztem, hogy osztályozó vizsgát szeretnék független bizottságnál. Aztán...láss csodát! Egy hónap alatt meg tudtam tanulni hármasra az egész éves anyagot úgy, hogy előtte végig a kettes határán egyensúlyoztam a tanáromnál.

Neked is ezt kéne csinálnod. Lehet kérni független bizottságot, de nem biztos, hogy már első körben is. Érdemes elolvasnod a tanulmányi és vizsgaszabályzatot, abban biztos le van írva a módja.

2018. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!