Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka gimnáziumba...

Teleki Blanka gimnáziumba jelentkeztem, biosz-kémia szakon vagyok az ideiglenes listán 53. Nyeken, és szintén a Nyekes magyar-törin 69. Mi a véleményetek, bekerülhetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

www.oktatas.hu/köznevelés/intézménykereső/intézmények a számok tükrében/ középfokú beiskolázási statisztikák

Itt nézd meg tavaly melyik helyről jutott be az utolsó. Ahhoz tudsz viszonyítani.

2018. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biosz-kémián 35., magyar-törin 47. volt tavaly nyeken az utolsó bejutó...szóval nem sok esélyed van.Bár idén 17 főt vesznek fel, tavaly 15-re hirdették, hátha. A nem nyekes osztályt nem írtad be? Oda sokkal könnyebb volt tavaly bejutni, 63. és 74. volt az utolsó bejutó.
2018. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor is keves az eselyem ha 11ponttal többem van 53.-ként mint tavaly az utolsó felvettek? Nekem 143 van, tavaly az utolsónak 132 volt
2018. ápr. 1. 23:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Idén minden sulinál így van Budapesten. Ugyanannyi pont sokkal hátrább lévő helyre elég. Ez vagy azt jelenti, hogy idén Budapesten sokkal jobbakat írtak az országos átlagnál, vagy azt, hogy sokkal több iskolát írtak be mindenki. Sajnos ez csak pár hét mlva fog kiderülni, addig is ne add fel.
2018. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!