Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El lehet hitetni a családdal,...

El lehet hitetni a családdal, hogy meg van a diplomád, miközben már kiiratkoztál?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.
2018. márc. 27. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Akárkinek akármit lehet hazudni.

A kérdés csak az, hogy milyen ember az, aki ennyire nem képes felnőni?

2018. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%
Milyen frappáns módszer!
2018. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

El, én elhitettem hosszú évekig.


Otthon mindenből a maximum kellett, vagy üvöltözés jött, sértődés, takarodj a házamból, etc.


20 éves koromtól kezdve azt hazudtam, hogy egyetemre járok, ám dolgozni mentem 8-9 órában. 21 éves koromra összeszedtem annyi pénzt, hogy elköltözhettem egy kis garzonba.


26 voltam, mikor szóba került a suli, akkor mondtam meg, hogy soha nem is lesz diplomám, mert utáltam az egész szakot, és már 5. éve x állásban dolgozom.


Na, azt a balhét, apám kiabált, mostohaanyám ordított ("én megmondtam, hogy semmirekellő vagy... Egy utolsó hajléktalan piás lesz belőled, de megérdemled, idióta!"), én meg ültem és magamban arra gondoltam, mennyire jó, hogy fél év múlva már az országban sem leszek, nemhogy velük egy városban.


Mostohaanyámmal egyébként sem volt szinte semmilyen kapcsolatom, de ezek után nem is beszélek vele. Apa viszont még azon a héten megkeresett és ketten elbeszélgettünk sokmindenről - amit a mostohaanyám mellett sosem tudtunk megtenni, mert ő mindent hallani akart, hogy aztán kioktasson és okoskodjon.

2018. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De a diplomaosztóra csak el akartak menni?

Nekem is van egy ismerősöm, aki időközben kiiratkozott. De otthon azt mondta, hogy megvan a diplomája.

Még az otthonról eljárokot el tudodm képzelbi, de a diplomaosztót nem lehet elsumákolni? Még pár ezerért "szakdolgozatot" is lehet köttetni.

2018. márc. 27. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazug ismerősöm nincs, de olyan, akinek nem volt kedve parádézni a diplomaosztóján, kb. egy tucat.
2018. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!