Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 29. vagyok az Apáczai ideiglen...

29. vagyok az Apáczai ideiglenes rangsorában.17 embert vesznek fel. Szétvet az ideg. Szerintetek van esélyem? Mindenki az előző évi számokat küldi, de valahogy ez engem nem nyugtat meg. Nagyon rosszul tűröm ezt a várakozást:-) Írjatok!

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a nyavajából tudjuk?! Azért küldik az eddigi számokat hogy kb-ra be tudd saccolni mennyire van esélyed. De akkor megnyugtattlak, esélytelen hogy felvegyenek aztan max pozitívan csalódsz ha mégis bekerülsz.
2018. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háááát...nem ilyen válaszra számítottam így elsőre...nem jutottam előrébb...de azért köszi.
2018. ápr. 3. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Senki sem jós. Az egyetlen kiindulópont pedig, tetszik vagy sem a tavalyi statisztikák. Minden más csak tippelés. Sajnos várni kell, nem tehetsz mást.
2018. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző év alapján bejutnál? Mit írtak? Annál a sulinál az a baj hogy kevesen írják nem 1.helyre mert nagyon jó suli. Nem lehet tudni hányan esnek ki előled.Esetleg azok akiket más szakra vesznek fel.
2018. ápr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Akkor türelmesen várok. A statot nézve nem kell izgulni kb. a 34-40. helyen rangsorolt is bejut, de ahogy írtátok...igen...minden év más. Sokan írják az Eötvös, Fazekas után...remélem van esély:-)
2018. ápr. 7. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!