Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig tudom eltitkolni...

Meddig tudom eltitkolni otthon, hogy megbuktam egyetemen?

Figyelt kérdés
A többi tárgyra bejárok.
2018. ápr. 4. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mégis ki elõl? Mire jársz? Mibõl buktál? Miért kell titkolni?
2018. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem csúszol miatta igazából sose kerül ki. Ha meg csúszol az utolsó szemeszterben derül ki legkésőbb.
2018. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csúszok egy évet...
2018. ápr. 4. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát így akkor derül ki amikor alapból végezned kéne.
2018. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Illetve most azt mondtam, hogy egy korábbi miatt csúszom, ami plusz egy év lesz...
2018. ápr. 4. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Mát belezavarodtam most összesen 2 évet csúszol vagy azt mondtad már eddig is csúsztál volna egy korábbi tárgy miatt? Vagy ez egy jó taktika hogy mindenkit megkeversz hogy igazából mikor is végzel. Az én családom is folyton elfelejtette mikor végzek pedig nem is csúsztam :D
2018. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1 plusz félév csúszás... :(
2018. ápr. 4. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha csúszol? Semmi! Egyéni probléma....neked kell majd ismét vizsgáznod, neked kell majd később államvizsgáznod...neked lesz kellemetlen amikor évfolyamtársak diplomaosztóról készült képeit nézegeted!


Mit kell ezen titkolni! Hibáztál..korrigálod! Ennyi!


én 2,5 évet csúsztam..és? A kitartás a lényeg! A diplomám ugyanolyan mint aki időben végzett....ugyanaz van beleírva....nincs benne a csúszás semmi!


A te életed.....állj a sarkadra! Ha meg nagyon nem megy hagyjad ott...aztán nem +1, +2, +3év...hanem soha nem lesz diplomád!

2018. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ki fognak lészíteni, ők erőltették, hogy odejöjjek, hogy maradjak...
2018. ápr. 6. 16:58
 10/11 A kérdező kommentje:
Most azért üvöltöznek, mert nem volt házim
2018. ápr. 6. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!