Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy bírjátok a sulit? :D

Hogy bírjátok a sulit? :D

Figyelt kérdés
17vagyok amúgy utolsó évem jön de már ezt alig bírom :D Január vége óta nem hiányoztam egy percet sem mert nem akarok vizsgázni a hiányzás miatt..ti hogy bírjátok így a nyár közeledtével? :D
2018. ápr. 5. 06:30
 1/4 anonim válasza:

konnyen mert ma havazott :)

nincs olyan ido mintha mar kozeledne.

De persze ha nekem is utolso evem lenne,biztos ,hogy varnam mar :D

14/F

2018. ápr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Merre laksz? o.O
2018. ápr. 5. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennék már elfele innen nyáriszünetre. Itt bezzeg nem havazik. Még be se indult az év végi hajrá, sőt, hol van az még, de már bár túl lennénk rajta. Most nyelvvizsga, jövőre érettségi, nyakamon az egyetem meg A Nagy Betűs Élet, de kit érdekel, amikor nemsokára kijön a Végtelen háború, és lehúzták a Valami Amerika 3at, pedig nekem baromira tetszett, és eltolták a Love, Simon premierjét Júniusra!

Szóval lényegében mindennel tudok foglalkozni, csak éppen azzal nem, amivel kéne.

2018. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alig várom a vizsgaidőszakot...
2018. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!