Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti megkaptátok már a Bursa...

Ti megkaptátok már a Bursa Hungarica ösztöndíjatokat?

Figyelt kérdés

Már kezdek aggódni,mert azt hallottam,hogy legkésőbb március végéig megkapjuk,de sehol semmi,még kiírva sincs a Neptunban. Határidőnek április 10. van megadva (ha jól értelmeztem),de azt szerintem már lehetetlen lenne betartani( Neptun kiírás,utalás,kifizetés stb). Nagyon számítottam rá ebben a hónapban:(

Köszi a válaszokat!



2018. ápr. 8. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Három napja kaptam Neptun értesítést, hogy elindították a pénzt, szóval jövőhétre valószínűleg a kártyámon lesz.

De minden egyetemen van Tanulmányi Osztály, menj be és kérdezd meg, mert ők fogják tudni, mikor tudják utalni.

2018. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én megkaptam, ki is van írva a tételek a Neptunban. A településit még nem kaptam meg...
2018. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az ELTE-n még a Neptunra se írták ki, nemhogy megérkezzen :(
2018. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mentek a zöld kezek.
2018. ápr. 9. 20:49
 5/8 anonim válasza:
Én az intézményit már múlt hónapban megkaptam, ma is pontosan jött, viszont az önkormányzati részről semmi, még neptunban sincs kiírva, de tapasztalat hogy az szokott késni.
2018. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mai napon megérkezett az ösztöndíj intézményi része:)

Az önkormányzati rész még várat magára.

2018. ápr. 12. 13:14
 7/8 anonim válasza:
Nekem is kiutalták az intézményit, de az önkormányzatit még nem. Tök jó, hogy adják ezt a támogatást, de ha ebből akarnék megélni, akkor elég erőse bajban lennék.
2018. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ünnepélyesen bejelentem,hogy az önkormányzati rész is kiírásra került a Neptunban, remélhetőleg valamikor a holnapi nap folyamán megérkezik. Habár azt megtanultam,hogy a számlák befizetését nem köthetem az ösztöndíjak tervezett kifizetési idejéhez.
2018. ápr. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!