Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A te gimidben van kötelező...

A te gimidben van kötelező köpeny és / vagy lányoknak tornadressz tesiórán?

Figyelt kérdés

Ha nem most jársz iskolába, de volt, akkor mikor

( évszám) ?



2018. ápr. 9. 15:12
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem. 1994 - 1998
2018. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hála istennek nincs. Csak sulipóló
2018. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Papíron kötelező volt a fekete vagy kék színű tornadressz tesin, de nem kellett hordani.

Én viseltem mert szerettem, és praktikus volt, de szólt a tanár hogy megérti hogy ritka kivétel vagyok aki szereti hordani de minimum egy shortot vegyek fel mert néha össze leszünk vonva a fiúkkal és akkor ők nem fognak tudni koncentrálni a feladatokra, tehát ennyit kért hogy minimum egy nadrágot vegyek rá ha annyira dresszbe akarok tesizni.

2018. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általánosban volt tornadressz, 96-ban kezdtem. Nyolcosztályos gimibe mentem ötödikesen, ott érdekes módon szinte senki más nem dresszezett, szóval ezek szerint csak a mi sulinkban volt nagy divat. Baromi gyorsan leszoktam róla én is, nem vicces, ha mindenki rajtad röhög.

Köpeny az nem volt nálunk, csak kémiaórán a kísérletezéshez gimiben, de az más. :)

2018. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fehér póló, melegítő nadrág elvárt nálunk gimiben. Fehér póló nélkül nem értékeli a gyakorlatunkat a tanárom. Ha valaki nem hozta el a pólóját vagy valamiét beállhat attól még, cipő nélkül. Más elvárás nincs.
2018. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudok egy olyan vallásos gimiről ahol köpenyt mai napig hordanak a diákok, de tornadresszt nem hordanak a lányok tesin.


Ahova én jártam gimibe ott csak a sport tagozatos lányoknak kellett tornadresszbe tesizniük, de arra vettek fel iskola pólót ami tesiórákon mindenkinek kötelező volt alá meg kisnadrágot vagy semmit.

2018. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálunk álltalánosban nem volt kötelező a tornadressz, mindenki abban tesizett ami neki kènyelmes volt, csak annyi volt a kèrès hogy a szinek legyenek egyformák. De ennek ellenère èn szinte csak tornadresszben tesiztem, nekem nagyon kènyelmes volt, nagyon szerettem hordani, közèpsuliban is sokat hordtam. Arról nem is beszèlve hogy a fiúk szeme majd ki esett:)!
2018. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sport tagozatos gimibe járok és kötelező a tornadressz. De itt muszáj is mert igen komoly tornász gyakorlatokat csinálunk.

Köpeny? Az mikor, minek?

2018. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem.


Tornadresszt a házirendben elő volt írva, és a felszerelés listában is benne volt hogy lányoknak tornadressz kell tesiruházatnak meg persze melegítő együttes. De már a beiratkozásnál mondták hogy ne vegyünk, mert tudják hogy ritkán lehet kapni akkor 2013 ban nem árulták minden ruhaboltban mint a 90-es évek végén meg a 2000-es évek elején. Mondták hogy ha akarunk hordhatjuk mert elfogadott öltözet, de nem fogja kérni senki főleg kamaszodó lányoktól főleg hogy az iskolában csak férfi torna tanár van.

2019. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!