Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha félévkor 2-est kaptam...

Ha félévkor 2-est kaptam matekból és 2. félévben beszedtem pár eggyest és most bukásra állok, ugye nem buktathat meg a tanár évvégén?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, sajnos csak a többi tantárgyam megy és a matek egyáltalán nem. Úgy tudom, mivel egész évet néznek így nincs nagy esély rá. Még soha nem buktam semmiből...
2018. ápr. 10. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint ebben a félévben állsz egyesre vagy az egész évet nézve? Ha utóbbi, akkor teljesen jogosan buktathat meg. Ha előbbi, akkor attól függ hogyan állsz a teljes évet nézve.
2018. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elso felevben nem volt egyesem.
2018. ápr. 10. 12:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos annyi de annyi jegyünk van, hogy nem tudtam mindet nyomon követni...nem tudom hogy állok egész évben...érdeklődöm...reménykedem...de ha elv első félév tiszta az évvége is sima lesz.
2018. ápr. 10. 12:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha előző fél évben csak 2-eseid voltak, de a mostaninál csak egyeseid akkor év végére pont kettő jegy között leszel amivel buktathat is akár. De ha 1,75 és 2.00 között leszel akkor adhat javítási lehetőséget vagy jóindulatból megadja a kettest, de ha nem akarsz bajt most tegyél ellene és tanulj.
2018. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
De, megbuktathat. Ilyen hozzáállással igaza is volna abban az esetben mondjuk.
2018. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Simán megbuktathat:D

Ha előző félévben 5-ös voltál már akkor is megbukhatsz.

2 jegyre kapsz 5-öst és a kövi félévben beszedsz 10 darab 1-est akkor a kutyát nem érdekli az előző féléved:D

2018. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó fej tanárom van. Tudja, hogy nekem 2x annyi idő kell és tudja, hogy nehezen megy. Volt négyesem is, meg hármasom is. Nem azt mondom, hogy a tudásom egyenlő a nullával. Csak bonyolult.

A hozzáállásosnak pedig üzenem, hogy fogadni merek neked sem megy minden mindíg úgy ahogy elképzeled.

Köszi a válaszokat.

2018. ápr. 10. 22:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: mindegy milyenek a jegyek, SZIGORÚAN az egész évet nézik. :)
2018. ápr. 10. 22:34
 9/12 A kérdező kommentje:
+ ki a fene engedne meg magának 10db eggyest.
2018. ápr. 10. 22:35
 10/12 anonim válasza:
a többi tárgy se mehet olyan jól, ha az "egyes" szót dupla gy-vel írod le
2018. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!