Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztatlan tanarisok! Mennyi...

Osztatlan tanarisok! Mennyi szabadidotok van az egyetemen? Mennyire tartjatok neheznek a szakotok meg a vizsgakat?

Figyelt kérdés
Legyszi irjatok azt is meg melyik szakparon vagytok:)
2018. ápr. 11. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Angol-magyar szakon vagyok harmadéves, ELTE. Hogy mennyire nehéz a szak az relatív, egy mérnökitől nyilván könnyebb, BTK-n belül viszont szerintem a tanári a nehezebbek közt van, bár szaktól is függ. Mivel kétszakosak vagyunk, ezért több óránk van, mint egy alap anglisztikásnak vagy magyarosnak: angol, magyar kb fele-fele, illetve vannak tanáris moduljaink, amik általában pedagógia és pszichológia. Én tanulok rendesen, és mėg nem buktam semmiből; úgy általában van egy-két húzós tárgy, amiből sokan buknak, de szerencsére nem épül sok minden egymásra, és emiatt “nehéz” csúszni. Szabadidőm a szorgalmi időszak elején sok van, aztán egyre nehezedik a félév vége felé, nyilván vizsgaidőszakban kell a legtöbbet tanulni, de azt is meg lehet csinálni. Szobatársam angol-német tanári mellett szombat-vasárnap dolgozik, de ez sokszor a tanulás rovására megy, szóval vigyázni kell.
2018. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!