Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Than Károly Ökoiskola vélemény?

Than Károly Ökoiskola vélemény?

Figyelt kérdés
Valószínüleg bekerültem a rendeszeti részére...Jó vagy rossz iskola?

2018. ápr. 15. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyujtoiskola, tele rossz arcu alakokkal,ha erted mire gondolok es itt nem a szinnel van a problema, hanem a viselkedesukkel, vannak menekultek is,de ok kulon osztaly. Vicc az osztaly neve is,ami nem mas mint a "migrans".A tanarok konkretan oran a padra uvolve,nemelyik fetrengve magyaraz. Szoval gondolhatod mennyire jo iskola,bar a rendeszeti resze egesz normalis,de en biztos nem mennek oda,eleg volt ott egy fel evet eltolteni ahhoz,hogy lassam mennyire fantasztikus iskola. Alapvetoen az osztalyom egesz kis letszamu volt es jofej emberek voltak ott,de nekem celjaim vannak amit ezzel az iskolaval nem lehet elerni,mert mint irtam ez egy gyenge iskola. Szoval ha te jo helyre szeretnel menni utana,akkor muszaj nehezebb iskolat egy komolyabb oktatasi szinttel valasztanod,mert meg az erettsegin ugy ahogy atrugdosnak,de felvenni nem fognak sehova. Sajnos az erettsegin mindenhol ugyanaz a kovetelmeny,igy egy gyenge iskolaval alig tanitanak valamit es emiatt az erettsegi nem fog sikerulnim
2018. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!