Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha meghalljatok hogy valaki a...

Ha meghalljatok hogy valaki a Moricz Zsigmond Gimnaziumrol beszel akkor mit gondoltok eloszor a sulirol?

Figyelt kérdés
Csak olyanok irjanak akik ismerik vagy hallotak a sulirol! Bocsanat ha nem ertheto annyira a kerdes, ha nem egyertelmu akkor jobban kifejtem:))

2018. ápr. 18. 12:23
 1/8 anonim válasza:
100%
A szentendreirol van szo? en oda jartam
2018. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Buda ? A ribik es az elkenyeztetett taknyok. :)))
2018. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Budai, 2.ker
2018. ápr. 18. 14:49
 4/8 anonim válasza:
100%
Akkor ott a válaszom ;)
2018. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es miert gondolod ezt? Miket hallottal?
2018. ápr. 18. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én oda járok és tök jó suli. Elkényeztetett hülyék máshol is vannak, a mi osztályunkban a többség teljesen normális fazon. Most érettségizem és nem bántam meg, hogy ebbe a suliba jártam.
2018. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
63%

Aha, mindenhol máshol halálba szekálják a szegényebb osztály/évfolyam társakat igaz ? :) Január-február környékén lett öngyilkos ott egy 14 éves kislány mert az elkényeztetett tanyok halálba szekálták mert neki nem volt hollister pólója, iphoneja meg adidas cipője.


A 14 éves kislányok 3/4-e már nem szűz és szerintük gáz, ha valaki igen. 3 csajt ismerek abbol a sulibol. 1 leszpott egy egyéjszakásban, kettő mai napig küldözgeti snapcheten a pucér képeit (most végzősök). Az ott a szánalom gyár. Akiknek elég pénzük van, hogy unatkozzanak általában a leggyökerebbek is egyben.

2018. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 7. válaszoló! Én a 6. válaszoló vagyok, aki a Móriczba járok, és a leghatározottabban tudom cáfolni, azt amit írtál. A lány szülei a tragédia után bent voltak a suliban és elmondták, hogy semmi nem igaz abból amit a médiában írtak a lányukról. A lányukat senki nem szekálta a suliban, voltak barátnői, sőt a kiscsaj kifejezetten egy jómódú családból való volt, annyira, hogy februárban ment volna az anyjával és barátaikkal Ausztráliába nyaralni, több hétre. Belső családi okok miatt és nem iskola okok miatt lett öngyilkos. Semmi köze nem volt a Móricznak ehhez. Az újságokban megjelent hazugságok miatt a suli akart rágalmazási pert is indítani, de a rendőrség és a lány szülei is lebeszélték a sulit, hülye firkászokkal szemben felesleges. Tehát te se terjessz illetve irj valótlan dolgokat.
2018. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!