Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikor küldi ki a...

Szerintetek mikor küldi ki a felvettekről levelet a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma? (DE Kossuth Lajos Gyak. Gimnázium) (8-osoknak)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában április 27-ig küldik ki.
2018. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg a mai nappal kapják meg az iskolák a végleges tangsort és már csak rajtuk múlik, milyen hamar küldik ki 😊 De olyan idegesítő, hogy nem tehetik nyilvánosan közzé 27.-ig 😞
2018. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es de, sok iskolának kint van már a honlapján.(az enyémnek természetesen nincs, mindenki másnak már igen😰😫)
2018. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, most nézem én is, hogy 4 sulit jelöltem meg, abból egynek van fent a honlapján csak 😞 Természetesen ami fent van, abba a suliba nem vettek fel...izgulhatok tovább... remélem a többi suli is hamarosan felrakja, bár van ilyan suli, ahol ki van írva, hogy csak a leelek kiküldése, azaz április 27.-e után hozzák nyilvánosságra a végleges rangsort 😞 De miért nem lehet ezt hamarabb, izgul itt az ember
2018. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se értem, ha egyszer 20.-án már elküldik, akkor miért nem lehet hamarabb küldeni/weboldalra feltenni..
2018. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ💕

Én sem értem, hogy miért húzzák eddig, de nem is fogom szerintem. Túl... magas röptű ez nekünk.😂 Sok sikert mindenkinek💕😘!

Nekem tegnap felrakták végül a felvettek listáját és bent vagyok. Úgyhogy mostmár nincs nagy izgulás csak a szeptember miatt na meg a koliba ids fel kellene, hogy vegyenek... ti arról tudtok valamit? (Gondolok itt a debreceni Deákra és Györffyre vagy bármelyik másikra) Egész nap sikítoztam és ugráltam. El voltam az nem kétséges. Ma is hajnalban aludtam el, de teljesen fel vagyok pörögve (de csak agyilag. Azt mondja az eszem, hogy mozogjak a testem meg, hogy üljek le a seggemre😂😂). Állítólag azért rakták ki nekem tegnap, mert olyan sokan felhívták a sulit, hogy akkor ők mikor fogják kirakni. #4 Ti fel fogtok lebezni oda, ahova nem vettek fel? Vagy bárki más? Ez, hogy megy? Zöldfülű vagyok még ebben.😂💕

2018. ápr. 21. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!