Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Gimiben a tanár...

Mit tegyek? Gimiben a tanár megalázza, verbálisan bántja a tanulókat, és igazságtalanul értékel?

Figyelt kérdés

11-ikes vagyok, és az egyik tanárom szinte mindenkire megjegyzéseket tesz, ha egy minimálisat hibáznak, vagy akár csak úgy. de ezt napi szinten, folyton, ha elterelődik magáról a tantárgyról a téma. bárkit megaláz órán, és pejoratív szavakat mond ilyenkor, és tényleg, akár csak ha egy félreértésről van szó, megaláz az osztály előtt, és lehord mindennek. de sokakkal ezt csinálja. viszont rám valamiért még jobban dühös lehet, és leértékeli a munkáimat, amibe rengeteg energiát teszek, még amikor ugyanazokat írtam is mint aki 5-öst kapott, nekem sokkal rosszabb jegyeket ad rá, persze sértő megjegyzésekkel. és volt egy félreértés az egyik munkámmal régebben, de nagyon sokan az osztályban elkövették ezt. ők minimum egy 3-ast 4-est kaptak rá, én viszont 1-est.

csak az a baj, hogy közben jól tanít, és rengeteg órát tart ő, ezért senkinek sem fordul meg a fejében hogy lépjen ellene. meg nekem nincs barátom az osztályban, ezért a megalázásokkor kinevetnek a többiek, viszont ha mást piszkál, akkor senki nem reagál.

én nem bírom ki már ezt az évet sem, nem hogy következőt vele. már így is sok éve tűröm, de csak egyre rosszabb lesz. de nem válthatok már ilyenkor gimit, főleg hogy a többi tanárt szeretem. de nála hiába dolgozok, direkt lerontja a jegyeim, és a földbe döngöl. nem bírom már a mindennapi szorongást.lehet ilyenkor tenni valamit, anélkül hogy botrány legyen belőle? névtelenül esetleg?



2018. ápr. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hang, videó felvétel, az érzéseid , a gondolataid, a félelmeid kísérő levélben és be az igazgatónak, ha anonimitást akarsz, akartok. Úgy különben meg a szülőd dolga lenne ez, szülői értekezleten a tökeire kellene lépni a tanárnak.
2018. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! igen anyum is azt szeretné tenni, csak én beszélem le, mert tudom hogy a tanárnak túl nagy a 'hatalma', és csak ott helyben visszaütne, és azután még jobban piszkálna és utálna, a botrányról tudva pedig az osztálytársak is utálnának.
2018. ápr. 18. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd az anyukádnak, hogy beszéljen más szülőkkel is és együtt, közösen üljenek le beszélni azzal a tanárral.
2018. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem altalanosban volt egy ilyen nyomortelep osztalyfonokom alsoban. Csinalhattunk barmit, nem hatott. Ocsmany no.
2018. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szólni kell az igazgatónak, de fel is lehet jelenteni.

[link]


Sajnos a tied nem az egyedüli eset.



https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


De lehet tenni az ilyenek ellen.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2018. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Miert vagyok 67%on? Mert egy mocsadek szuka rajtunk elte ki a szadista agyát? Szálljon ki a levego a tudejebol az aljas luvnyanak
2018. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!