Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki a Miskolci Egyetemen...

Van aki a Miskolci Egyetemen tanul duális képzésen?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok magáról a duális képzésről? Főként az anyagmérnök képzés érdekelne, akar privátban is.
2018. ápr. 18. 23:25
 1/4 A kérdező kommentje:

1# "Mióta hívják azt a putrit egyetemnek?"

Az a putri az ország 2. legjobb műszaki és általánosságban véve az ország 10. legjobb egyeteme.

2018. ápr. 19. 00:20
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert itt egyesek kibuktak az egyetemről, mert nem érték fel ésszel amit ott tanulni kell attól az nem az egyetem hibája....van olyan hogy valaki túl hülye hozzá.....
2018. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért buknak ki egyesek, mert valami 280pont a határ. De az oktatót nagy része szar.
2018. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...vizsgáztam én már több "hírhedt" egyetemi tanárnál akikről az a legenda terjedt, hogy szemetek, szívóznak, mindenkit megbuktatnak...megtanultam mindent és értettem is és képzeld nem jelet kaptam elsőnek! Olyan tanároknál abszolváltam a kollokviumokat elsőnek és jelessel akik állítólag szemetek! Nem jó ha terjesztjük a hülyeséget, ha valaki mindent tudd akkor átmegy...ja és előadásra sose járok...én tankönyvből tanulok magamtól...akkor milyen a tanár? Ha valaki nem tudja felfogni tankönyvből mi a lényeg és összefüggés az ne a tanárt szidja hogy szarul oktat inkább baj van a felfogóképességével!
2018. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!