Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Élmények az idei NKE-RTK...

Élmények az idei NKE-RTK fizikai alkalmasságiról?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Szigorúak a “felügyelők”? Bármi érdekel ezzel kapcsolatban. :)

2018. ápr. 19. 14:30
 1/5 anonim válasza:

Eddig 2 ismerősöm volt. Azt mesélték, hogy volt aki nagyon szigorú volt, de voltak emberségesebbek is, akik végig bátorították a felvételizőket.

A távolugrásról hallottam a legrosszabbakat, miszerint sok ember bukik el amiért átcsúszik a lábuk egy picit a vonalon. Elvileg ezt nagyon miliméterre pontosan nézik, de én holnap megyek aztán tudok személyes véleményt is írni. :)

2018. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 thehun5 válasza:
na milyen lett?
2018. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nagyon különböző volt a felügyelők hozzáállása. Sokan voltak, akik biztatták a felvételizőket, de volt egy-két nő például, aki csak ordibált.

A távolugráshoz meg az ingához kell egy jó, tapadós cipő, hogy menjen.

Viszont azon meglepődtem, hogy milyen sokan voltak, akik egyáltalán nem készültek fel rá, sőt azt se tudták, hogy miket és hogyan kell pontosan csinálni.

2018. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt aki azt hitte, hogy a távolugrást nekifutásból kell csinálni és Bem tudta mi az az ingafutás
2018. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem korrektek voltak mindenhol. Volt időd a feladatok között fújni egyet. A hallgatók közül páran tényleg hatalmas formák voltak, és szurkoltak, poénkodtak. Nagy segítség az ilyesmi. Bár volt probléma is, nekem pl. a pontszámítással volt gondom itt a fizikain, ugyanis sikerült, ám először mégis azt mondták hogy nem. De elmondták az elején a menetét hogy hogyan lehet ebben az esetben "fellebbezni", kérni a pontok újraszámolását. Ez meg is történt, és a többi alkalmasságim is sikerült. Ha esetleg van kérdésed valamelyikkel kapcsolatban kérdezz nyugodtan!:)
2018. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!