Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az I. kerületi Petőfi Sándor...

Az I. kerületi Petőfi Sándor Gimnáziumba vettek fel az általános szakra. Leghátra írtam, hogy még véletlenül se ez legyen, de sajnos ez lett. (Leírás)?

Figyelt kérdés
Valaki tud valami jót erről az iskoláról? Mert én elég rossz véleményeket olvastam róla. Érdemes-e próbálkozni az elsőre megjelölt sulinál?

2018. ápr. 21. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz egy méltányossági kérelemmel, de legtöbbször nem hatásos. Kivéve ha tudsz valami jó indokot miért lenne jó, ha felvennének. Egyébklnt nem olyan rossz suli a Petőfi, bár tény, hogy az általános a leggyengébb tagozata. Nyelvire jár oda ismerős, ő nagyon szereti.
2018. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tudom, hogy az a leggyengébb, de más tagozat ott nem igazán érdekelt. Az elsőre jelölt suliban tavaly bejutott az ahányadik én voltam/vagyok ott, ezért bíztam benne. Na majd meglátjuk! Köszönöm
2018. ápr. 21. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan rossz ne keseredj el azért ennyire! teljesen átlagos gimi. Majd meglátod :) ha akarsz itt is tudsz tanulni ha meg nem akkor mindegy hova jársz...
2018. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!