Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Ki az akit a Szent István Közgazdasági Szakgimnáziumba vettek fel? És ha esetleg valaki oda jar erdekelne hogy ha jol lattam nincs golyatabor csak golyanap.

2018. ápr. 22. 00:25  Privát üzenet  

A válaszok
Ooh ez nagyon kene nekem is:( mert engem csak oda vettek fel es akkor ugy kell szervezni a nyaralast hogy ne jojjon kozbe barmi. De elmeletileg levelet kell kuldeniuk aprilis 27ig

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 25. 17:23 Privát üzenet
besteee nevű felhasználó válasza:

A lányomat vették fel :) de én is oda jártam, bár néhány évtizeddel ezelőtt :)

# 2/2Időpont 2018. ápr. 27. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Heló. Azt akarom kérdezni hogy mikor és hol játszódik a kozmosz lovagjai c. Könyv?
A Pataky István szakgimnáziumba milyen a nyelvoktatás? Ha nyelvi előkészítő tagozatra megyek, emeltszintű érettségit tudok tenni?
A Pataky István szakgimnáziumba hány órakkor kezdődik a tanítás? Nagyon sok rosszat olvasok a suliról, tényleg ennyire rossz?
Milyen nehéz a Tömörkény István Művészeti Szakgimnáziumba be jutni? Grafika érdekel a legjobban.
Ilyen rajzokkal lenne esélyem bekerülni a Tömörkény István Művészeti Szakgimnáziumba?
A Széchenyi István Szakgimnáziumba (Fehérvár) nehéz bejutni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!