Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még rajtam kivűl olyan...

Van még rajtam kivűl olyan szerencsés egyed, aki nem tudj* hova vették fel?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 21:27
 1/9 anonim válasza:
Biztosan, az en osztalytarsaim kozul is sokan vannak még így! 27-ig kell valamilyen ertesitest kapnod, nyugi!!
2018. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tehát jólértem?


Kaptál egy értesítőt, hogy felvettek, de nem írták rá, honnan jött?

2018. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van. Koztuk en is :D 27en tudom meg..
2018. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tudom, hová vettek fel, csak azt nem, hogy hová fogok járni. Próbálkozunk, hogy átvegyenek az elsőnek megjelölt suliba, de hát ki tudja. :/ Amúgy biztos van olyan még rajtad kívül, akinél még sehol semmi!
2018. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem levél még nem jött és az összes általam megjelölt iskola 27-ig nem hajlandó kirakni a sorrendet a honlapjukra, szóval nem vagy egyedül :)
2018. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Megpróbálhattok belépni a kello oldalára. Vannak olyan iskolák amelyek már megrendelték a tankönyveket. Ha rendeltek a nevedre tankönyvet akkor felvettek.
2018. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van, akinek még mindig nem jött levél?
2018. ápr. 26. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehonnan semmit nem kaptam még..
2018. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anno nekem is az utolsó napon jött meg az értesítő, hogy a második helyre felvettek. De akkor már aznap az iskolában megkaptam a legutolsó vésztartalék helyről is az elutasítót... Mire haza értem kétségbeesetten és szinte bőgve, ott várt az asztalon az a levél amiről azt hittem sosem jön meg mivel előzetes számításaim alapján pár ponttal lecsúsztam....:DD de mégsem.

Egyébként azóta eltelt kereken 7 év, több középiskolához is volt szerencsém és nyugodjatok meg, baromira nem számít, hogy hova jársz és honnan végzel. Csak az számít, hogy te milyen kompetenciákkal rendelkezel és mennyit fektetsz bele. Egy rosszabb iskolából is felvesznek államira ha tehetséges vagy és végig is tudod csinálni ami az ország "legjobb" egyetemén nem semmi ! :) Szóval ne aggódjatok ha nem sikerült oda kerülni ahova szerettetek volna.

-egy végzős egyetemista-

2018. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!