Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csete Balázs Szakgimnázium...

Csete Balázs Szakgimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Bp

2018. ápr. 24. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csepelire gondolsz akkor az a helyi gyűjtő. Túl sok értelmes ember nem jár oda.
2018. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazi gettó, még az általánosban többször bukott osztálytársamat is felvették oda csont nélkül. Ja és 3-as magyarból úgy, hogy kb. nem tud egy szót sem leírni helyesen. A Csete nagyon gáz suli, mindig is az volt, tényleg csak akkor menj oda, ha sehova sem vettek fel.
2018. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Csakmert gondolkodtam hogy átmegyek ebbe a szakgimibe mert akkor 1 év alatt lesz egy szakmám és nekem 5 perc mire eljutok oda.

A többi ami felvett, oda 1:30-2 óra mire odaérek.

2018. ápr. 25. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért van még bőven más suli is Csepelen. Nem nézelődtél ?
2018. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Én a Csete Balázs szakgimi 11/B-s tanulója vagyok. Informatika szakra járok. Rengetegen azt mondják gettó suli meg nagypofájú diákok néhol még olyat is hallok ahol azt mondják, hogy a tanárik is nagyképűek. Ide járok lassan már 4 éve, az eddig olvasott állításoknak csak az ellentétes nézetét tudom leírni. Igen járnak ide nagypofájú diákok, de a diákok nagy része normális. A tanárok kifejezetten rendesek, olyan rendesek sokszor hogy más iskola tanárai igazán példát vehetnének róluk. Sokan mondják mindenkit felvesznek ide, nos ezzel szemben annyit tudok mondani hogy nem igaz. Az igaz hogy felvételizni nem kell, de nem vesznek fel ide bárkit. emellett rengeteg sulin kívüli tevékenységre is van lehetőség. Aki nem hiszi járjon utána, rengetek nyílt nap van.

2020. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!