Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyíregyházi Zrínyi tényleg...

A nyíregyházi Zrínyi tényleg olyan jó, mint mondják?

Figyelt kérdés
Idén váltottam általános iskolát, egy olyan suliba, amiről az a hír terjengett, hogy milyen egy fsza, elit suli, és fuu, hogy az milyen menő, meg mekkora jó ott. Aha. Az iskola maga jó, de nagyon el van korcsosulva a helyzet a diákok között. Konkrétan alja. A Zrínyiben azért tudnak fegyelmezni? Átlagban milyen ott a diák közösség? Jó, még nyilván változhat, mire oda kerülök, de nincs is olyan sok idő addig. Illetve melyek azok a nyelvre orientált iskolák Nyhn, amiknek nem csak jó a híre?

2018. ápr. 24. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Még jobb is, én ide jártam, és most már tesóm is ide fog. ;)

Tudnak a zrínyiben fegyelmezni, azért gimnázium, nagyjából az jön ide, aki tanulni akar és tud is - aki meg nem, max. két év múlva repül. Tanári kart tekintve szerintem a legjobb iskola, máshonnan akik ide átjöttek el vannak ájulva, hogy milyen jó fejek a tanárok, egyrészt jól tanítanak, másrészt emberként viselkednek, én ezt anno nagyon szerettem. Bár én speciel pár tanárral elég jó kapcsolatban lettem, még most is visszajárok néha-néha beszélgetni, pedig két éve ballagtam/érettségiztem. :)

Nem csak angolból erős suli, hanem a többi nyelvben is, illetve pl. természettudományos tárgyakból is.

2018. ápr. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, jó iskola.

Wesselényi pedig még véletlenül se jusson eszedbe, Kisvárdán a Rákóczi is kerülendő. :)

Én csak a diákokat látom befelé menni kora reggel. Átlagosnak néznek ki. Nem ribi stílus. Szerintem már ez is ad egy képet az iskoláról vagy nem?

2018. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tanárok terén tényleg az egyik legjobb iskola Nyíregyházán. Persze, akad egy-két kivétel, de nagy általánosságban jól tanítanak és fegyelmezni is tudnak.

Szerintem alapból, akik ide jönnek, azok megütnek egy bizonyos szintet. Olyanok jönnek ide, akik akarnak is elérni valamit az életben. Az iskola átlag évek óta 4,4 körül mozog, és tapasztalatból mondom, jó olyan közösségben lenni, ami motivál a jobb teljesítményre.

Azt tisztázzuk, hogy minden iskolában lesznek olyan emberek, akiket jobban kedvelsz, és akiket kevésbé. De összességében átlagos, normális emberek járnak ide, és biztos megtalálod majd a helyedet. :)

Ami elméletileg jó nyelvi suli még az a Kölcsey. Bár barátnőm odajárt, és ő nem mondott túl jókat a tanárokról.

2018. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!