Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tárgyakat kell emeltre...

Milyen tárgyakat kell emeltre felvennie annak, aki animáció szakra készül?

Figyelt kérdés

Ezen kívül: Valaki le tudná írni nekem a tapasztalatait a felvételivel, iskolával, oktatással, elvárással kapcsolatosan, aki a METUba vagy MOMEba vagy más animációt oktató főiskolára/egyetemre járt?

Előre is köszönöm!!



2018. ápr. 25. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Érettségi vizsgakövetelmények: szakmai alkalmassági és gyakorlati vizsga
2018. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy első írja, tehát semmilyet se kell felvenned. Bár Felvi.hu-ra fel kell majd töltened az érettségidet és a jegyeidet, de nem számít bele a felvételi eljárásnál a pontszámításba. METU-n a "szakmai alkalmassági" egy portfóliót takar, a "gyakorlati vizsga" meg egy rövid tesztet, storyboard rajzolós feladatot és interjút, amit egy napon fogsz megcsinálni, ha túljutsz az elsőn. MOME-ről nem tudok nyilatkozni ilyen bőven, szerintem nagy szivatás a felvételijük, úgyhogy meg se próbáltam anno.
2018. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!