Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri a nemzeti közszolgálati...

Megéri a nemzeti közszolgálati egyetem rendészeti karára menni?

Figyelt kérdés
Járt innen valaki oda? Ja meg még az, hogy hány cm a minimum amit el kell érni magasságra? Mert most 159cm vagyok. A fizikai felvételit már most megtudnám csinálni max pontosra. ( még csak 9.es vagyok csak majd rendőr szeretnék lenni) most nem rendészeti szakközépbe járok, hanem egy elég erős gimibe.. Szerintetek megérné majd ide menni?

2018. máj. 1. 12:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es lány vagyok
2018. máj. 1. 12:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudományos szempontból érdekel, vagy a képzésre vagy kíváncsi?
2018. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem értetted: az ilyen jellegű kérdésedet légy szíves, ebbe a kategóriába tedd, ahol most van. Itt tudnak rá jól válaszolni.


Ezen kívül a "megtudni" és a "megcsinálni" az nem ugyanaz, és ezen kívül is elég sok hibád van. Figyelj oda jobban az írásodra.

2018. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!