Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez valahogy kivitelezhető?...

Ez valahogy kivitelezhető? Kiket kell megkeresni ezért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elsőre furán hangozhat,de én igen is komolyan gondolom, tudom sokan poénkodnak ezzel,de ha lehet normális válaszokat adj.

Le lehet valahogy fizetni a tanárt,hogy átengedjen érettségin?

Nagyon rossznak érzem a matekomat. Esetleg kinek kell ezért fizetni ,hogy csak átengedjen?

Esetleg valami felsőbb személy segítségét kell igénybe venni?

Furán hangzik,de ebben az országban szerintem bármi megtörténhet.



2018. máj. 8. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2018. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Hol írtad a matekot?

(Melyik megye?)

2018. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Hány pontosra saccolod ?
2018. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Indok?
2018. máj. 8. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Még talán engednek szóbelire
2018. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar.
2018. máj. 8. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Ne parázz. IP címed ismert.

Holnap már be se menj, felesleges.

2018. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Tanultál volna inkább te szánalom. Még ha lehetne is, kinek a pénzével? Apuéval? Nem szégyelled a pofád?


De megnyugtatlak: abszolút nem lehet lefizetni sehogy sem, mivel a tanárnak túl sok köze nincs hozzá. Az meg miattad nem fog az állásával játszani.

2018. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Aztán lefizeted majd a munkáltatódat is, hogy felvegyen dolgozni, pedig alkalmatlan vagy, meg hogy adjon fizetést? Hülyén hangzik.

Ha te ezt komolyan gondolod, akkor komolyan káros vagy a társadalomra.

Na de hogy konkrét választ is adjak. Először le kell fizetned a javító tanárt. Esélyes, hogy rögtön feljelent, de minimum elhajt a búbánatba. Utána az elnök (ez vagyok én) átnézheti a dolgozatokat. Na most én mint elnök biztosan kiszúrom, ha valakit át akarnak nyomni matekból, mert az eredmények alapján már tudom, melyik dolgozat javítását kell ellenőrizni. Akkor ugye engem is le kéne fizetned, csak éppen fogalmad sincs, ki vagyok, mert a szóbelin látsz először. Nehéz dolgod lesz, hogy időben megtalálj. De ha mégis sikerül, és le akarsz fizetni, akkor nemcsak feljelentelek, hanem gondoskodom róla, hogy egyáltalán ne legyen érettségid a többi tárgyból sem, mert azt meg tudom oldani a rendőrség nélkül is. Na gondold meg.

2018. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tom Benko ***** válasza:
100%
Szerencsére nem. De ha mégis, tedd meg nekem, hogy megírod a nevét, nem csak feljelentem, de az összes általa javított érettségi dolgozatot is érvényteleníttetem, hogy a komplett végzős évfolyam nálatok októberben írhassa újra. Remélem, párnak a felsőoktatási felvételijét is elszarod így, hogy rendkívül szeressenek.
2018. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!