Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosi mennyivel nehezebb...

Az orvosi mennyivel nehezebb mint egy villamosmérnöki?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Ha 10-es skálán nézzük, akkor a villamosmérnök az 8, az orvosi meg kb 30.
2018. máj. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nézőpont kérdése. Én eü szakközépből mentem orvosira, bukás nélkül végigcsináltam. Villanyról klinikák volna az első félévben :)
2018. máj. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Klinikák... Az. Kibuktam volna :)
2018. máj. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Kinek melyik a nehezebb. Mindkettő nehéz. Én egyiket sem tudnám elvégezni.


Ez kábé olyan kérdés hogy melyik a finomabb a töltött káposzta vagy a horrtobágyi húsos palacsinta.

2018. máj. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha érdeklődési köröd a gyógyítással kapcsolatos, akkor a villamosmérnöki, ha a fizikával, villamosságtannal kapcsolatos, akkor az orvosi.

Tudod, 'innen nézve ott van!'

Ha karrier, kereset szmszögéből nézed, az, amelyiket kedvvel, hozzáértéssel csinálod.

Kedvetlenül végzett munkával, kényszeres tudással soha nem leszel szakmádban kimagasló, nem éred el célodat.

2018. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
A kettőt nem lehet összehasonlítani!
2018. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehetetlen összehasonlítani, annyira más mindenkinek az érdeklődése, és az, hogy mit mennyire, milyen hatékonysággal képes megtanulni. Példának okáért véleményem szerint a legnehezebb egyetemi képzés (számomra legalábbis) a teológia szak lenne, mert a világból kifutnék a második előadás kezdete után 10 perccel. Pedig ha az ember azt nézi, hogy mely egyetemi képzések a nehezek, ritkán szokták ezt megemlíteni.
2018. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!