Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Engem még annó érettségin is,...

Engem még annó érettségin is, meg egyetemen is át engedtek ILEGÁLISAN! Másnak is van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Diszkalkuliám van, ezért matek helyett egy művészeti tárgyból érettségiztem kötelezően, vagyis azon is sok múlt... Ha bukok, akkor újra kellett volna érettségiznem.


Rajzolnom kellett valamit, majd azt leadni a tanárnak és az érettségin arról beszélni.

Nekem ezt a rajzomat a tanár elvesztette, így közvetlenül a vizsga előtt félre hívott és adott egy nem is általam készített rajzot, s 10 percben elmagyarázta hogy mit mondjak.


Egyetemen volt egy vizaga amire el sem mentem, beletörődtem, hogy kibukok (ez az 5. évem volt alapszakon), de aztán rejtéjes módon 5-öst kaptam.



2018. máj. 11. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Úgy látom, nyelvtanból sem érettségiztél.
2018. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A második esetben illett volna szólni, mert azt a tanár véletlen írhatta el, lehet másnak írt be elégtelent.


Az elsőnél meg szimplán a tanár menteni akarta csak magát azért engedett át.


Az egyetlen ami úgy-ahogy hasonló, hogy társadalomismeretből a projektmunkából kihagytam valamit és a tanár elfogadta a határidő után is. Nem buktam volna miatta, csak pár pont múlott rajta.

2018. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De, emelten és 80% lett :D
2018. máj. 11. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Hú, kedves kérdező, de nagy paraszt vagy!
2018. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

És most visszakeresik a hozzáértő informatikusok hogy ki tette fel ezt a kérdést, aztán már az oktatási minisztérium el is kezdi az eset kivizsgálását.

Örülj neki inkább hogy átmentél! Más ezért mit meg nem adna....

2018. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

:-) nyugodtan vizsgálódhatnak egy 15-20 éve történt - ha egyáltalán megtörtént :-) eset után és imádkozzanak, hogy igazuk legyen különben megjárhatják..az alaptalan vádnak következményei vannak :-)


Anno 20 évvel ezelőtt valahol Magyarországon....kiküldték a vizsgaelnököt....bediktáltam a számot és beírták a jegyet az összes érettségi tárgyból :-)


azóta lediplomáztam.....és megtanultam az elévülés intézményét is :-)


Szóval ha ez megtörtént volna mert vagy megtörtént vagy nem lehet csak kitaláltam és aki azt állítja valóság és téved vagy nem tudja bebizonyítani akkor a hamis vádat ás következményeit olvasgathatja :-)

2018. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
:-) nem :-) akarsz :-) :-) több :-) szmajlit :-) irni? :-) :-)
2018. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Helyesen

"illegálisan" -

2018. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!