Egyetemre pontszám?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy az alternatív módszereim miatt mindig kettes vagy hármas voltam mindenből (ötös doga,egyes házifeladat és egyes órai munka átlaga) viszont a próbaérettségiim nekem lettek a legjobbak az osztályban,most is 80%-ra tippelem őket.


Az egyetemi szakra ahova jelentkeztem 280 pont kell hogy bejussak.


Lehet úgy számolni hogy minden érettségim duplázom,vagy mindenképp bele kell számolni az évvégi jegyeimet és csak annyi szabadságom van hogy eldönthetem melyik 2 érettségit duplázom? Vagy arról se dönthetek,hanem a szakom mondja meg melyikeket számolja duplán?



2018. máj. 13. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felvi.hu-n olvass kicsit jobban utána a pontszámításnak, ott mindent leírnak.
2018. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szak mondja meg. Felvin meg tudod nézni
2018. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit előír követelménynek, abból fogja kiválasztani automatikusan a neked legkedvezőbbet.
2018. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha duplázol, akkor csak az a két érettségi eredmény számít, amit arra a szakra beszámítanak.
2018. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!