Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE /Corvinus egyetem/GTK/...

BCE /Corvinus egyetem/GTK/ kollégiumai között melyik a legjobb? Ahol legjobb a légkör, több a buli, fiúk lányok stb?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A sima koleszok közül a Ráday úti koli a legjobb, de ha gólya vagy akkor mondj le róla, elsőéveseket csak Tarkarétre vesznek fel.
2018. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen azóta rájöttem én is erre a sajnos , most 2018ban milyen állapotban van, tudsz róla véleményt mondani? Milyen ott, esetleg az emberek,bulik, vagy bármiről ? Te vagy bárki más akinek infója van jöhet , megköszönném :))
2018. máj. 14. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Két évig laktam tarkán, 2017 szeptemberétől lakok Kinizsiben. :)


Őszintén örülj ha valahova felvesznek, de tényleg. A sok külföldi miatt magyaroknak évről- évre egyre kevesebb a hely.


Attól hogy még gólya vagy nagyon nem biztos h kapsz kolit. Én már csak tudom, mert kolis kérvényeket bírálok


Buli nem sok volt tarkán, mert nem volt rá igény. hiába szerveztek nem ment le senki. A gólyák még összetartanak és esténként iszogatnak vagy beszélgetnek. De amúgy a felsőbbévesek elvannak a szobában.

Egyre több szobát újítanak fel :) Szerintem tarkán a legjobb, mert 3an vagytok egy nagy szobában. Igaz, kint van a kollégium a fenében. De Kinizsiben hiába vagyunk ketten a Duna parton mégis rosszabb a komfort érzetem

2018. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2018. máj. 16. 22:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Szokott 👉👌 lenni? A koleszokba?:D
2018. máj. 16. 22:58
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha találsz magadnak embert hozzá és nincsenek ott a szobatársak.
2018. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Engem rengetegszer zártak ki mert épp huncutkodtak odabent :D szóval persze, hgoy van. De ezt szobatársakkal kell megbeszélni
2018. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És gólyatáborba ?:D
2018. máj. 18. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha akarsz esélyes, hogy tudsz találni olyan alacsony önbecsüléssel rendelkező lányt, aki összefekszik veled gt-ben vagy koliban, de egyébként egyik helyen se jellemző. Ha eddig szűz fiúcska voltál most se fog önmagától jönni a megváltás.
2018. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Eléggé sajnálatos hogy ennyire csak a szexualitás éltet...

Attól hogy még egyetemista leszel (talán) még nem jelenti azt hogy ezernyi nő fog sorba állni

2018. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!