Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bolyai János gimnázium vélemén...

Bolyai János gimnázium vélemények? (Kecskemét)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a kecskeméti Bolyai János gimnáziumról? Milyen a közösség? A tanárok hogy tanítanak, mennyire jó fejek?

2018. máj. 18. 14:26
 1/3 Kuk12 válasza:

Szia...igazából én majd szeptembertől fogok német-angol tagozatra járni...tehát még nem tudom hogy milyen a suli...de ha te is erre a tagozatra fogsz járni..vagy a magyar-spanyolra akkor osztálytársak leszünk....

De ha csak érdekel a suli...mert majd oda szeretnél jelentkezni...vagy át akarod magad kérni...akkor sajnos nem tudtam segíteni ☺☺

2018. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oda fogok én is menni, csak infó tagozatra 😅😁
2018. máj. 19. 12:20
 3/3 anonim válasza:
Oda jartam...Elmegy. Van par szajhos ember ami akkor is kikezd veled ha te vagy a suliba a legszelidebb de hat ilyen ez. A tanarok eleg szigoruak, ha rossz fenyt adsz magadrol keszulj a szivatasra. :) A Munka, es tankonyvek jol ossze vannak allitva,de sz@rt se fognak belole elmagyarazni. Csak annyit mondanak h 30.oldal es magold be holnapra. A tesitanar eleg perverz, sot inkabb undorito. Ezen kivul jok a kepzesek...Bar hiddel...az info val semmit mem fogsz elerni.. Ez igazabol az eretsegire megy de az info tudasod ebben a suliban alap szintu lesz, es hiddel tapasztalatbol mondom de sok sikert kivanok!
2018. jún. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!