Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki melyik iskolát tudná ajánlani?

DeathX kérdése:

Ki melyik iskolát tudná ajánlani?

Figyelt kérdés
Na szóval.2 kérdés.. az egyik hogy pesten (esetlegesen 4. ker és szomszédai környékén) milyen jó gimnáziumokat tudnátok ajánlani ami lehetőleg tanit angol is és oroszt is, és nem olyan erős..? A második pedig: nagy fába fágtam a fejszém.. jelenleg 17 éves vagyok 11. be mennék, de bizonyos okoknál fogván ujrakezdeném a gimit egy másik helyen ( rossz igazgato,osztálytársak,tanárok stb.) és hogy ez lehetséges -e vagy csak visszadobnak majd? ELőre is köszi - 17/F

2018. máj. 18. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Újpesten a két legjobb gimnázium a Könyves és a Babits. Próbáld meg de kicsi az esély hogy átvesznek. Higy van e orosz oktatás ott azt nem tudom.

A Károlyi egy fokkal gyengébb de ott nincs oroszoktatás. A Csokanai futottak még kategóriába tartozik. A Bródy a helyi gyűjtő néhány normális osztállyal. Itt biztos higy van orosz oktatás.


A te tanulásodat nem.értem, hogy miként befolyásolta az igazgató.

17 éves gyereket nem valószínű hogy felvesznek kilencedikbe

2018. máj. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én leöveys vagyok, itt van oroszoktatás (elég színvonalas); de ez 9. ker, nem tudom, hogy neked belefér-e:/

Ha a 9-10. osztályt elvégezted, akkor 11.-be fogsz kerülni. Esetleg akkor nem, ha mondjuk szakközépből akarsz gimnáziumba menni, de szerintem először ott is a különbözeti vizsgát kellene megpróbálnod.

2018. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!