Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült az emelt...

Kinek hogy sikerült az emelt kémia illetve biosz?

Figyelt kérdés
Vagyis pontosabban hány százalékra. És ki hova szeretne vele jelentkezni? ^^

2018. máj. 19. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos elég rosszul.:( biosz kb 65-70 pont az elmegy, de a kémia 45 -50 pont szerintem.... igazából a számolás nagyon nehéz volt, meg ahogy néztem az elméletben is vannak olyanok amiket azt hittem h jók de kiderült hogy nem
2018. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én biológiát nem írtam, csak emelt kémiát, ami kb. 86-88 pont lesz a megoldókulcs alapján nézve.

BME VBK-ra készülök vegyészmérnöknek.

2018. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már anno letudtam a bioszt, 89% lett.

A kémia sajnos nem ment jól, nagyon kiégtem már péntekre, úgyhogy max. 60% lesz. A szóbelitől nem rettegek, ott legalább csak elmélet van meg kísérlet.

DE-ÁOK a cél. :)

2018. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a biosz olyan 86-90%-ra sikerült (legalábbis ahogy nekem sikerült pontozni a megoldókulcs szerint).

A kémiát nehéznek éreztem, de talán az sem lett rossz, 76 + x pontot számolok (az x annyi pont, amennyit a számolásnál nem mertem megadni magamnak).

SZTE-ÁOK-ra jelentkeztem első helyen, másodikon pedig Pécsre. A szóbeliktől félek.

2018. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem készültem agyon magam, de nem is kellett. Kémiát nem írtam, a biosz szóbeli nélkül 81 pont.


PPKE bionikára készülök, tavaly 410 volt a ponthatár most van 440 pontom, amin még a szóbeli változtat majd (remélem felfele, de igazából m1). :)


Bioszt duplázok matekkal.

2018. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a biosz 73 lett, bar mas feladatsor volt, mivel angol nyelven irtam. A kemiam 64 aminek nagyon orultem, mert kb 50%ra szamitottam😊

SE-GYTKra keszulok, tavaly 405 volt a pont, nekem igy szobeli nelkul 418 ugyhogy remelem meglesz!

2018. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, te már tudod az emeltek eredményét?
2018. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6/7 vagyok

Megoldokulcs alapjan tippelem, a kozepszintueknel bejott 2-3 pont elteressel😄

2018. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja ertem :)
2018. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!