Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 36 kredit helyett csak 35...

Ha 36 kredit helyett csak 35 lesz akkor fel lehet lebbezni?

Figyelt kérdés
2016-ban kezdtem az egyetemet mérnöki szakot és 36 kredit kellene a 2 félév alatt, viszont eléggé elrontottam az előző félévem, most sem lesz meg egy tárgyam. 35 kreditem lesz. Nem szeretnék átkerülni fizetősre, igaz,hogy dolgozom, de nagyonmegterhelő lenne félévente 300ezer. Lehet valamit tenni? Legalább részösztöndíjra menni?

2018. máj. 21. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz tenni semmit. Ha 36 kreditnek kell meglennie, akkor az nem 35-öt jelent.


Ahogyan én látom 3 opciód van:


1. Bevállalsz egy félév fizetőset, megcsinálod a 36 kreditet és a következő félévben kérelmezed, hogy vegyenek vissza államira. Ha lesz üresedés, akkor vissza fognak venni, hiszen teljesítetted a követelményeket.

2. Újrajelentkezel államira.

3. Kiveszel egy félévet, elmész dolgozni és az azutáni félévedre remélhetőleg meglesz a 300k-d és innentől kezdve az 1.) pont.

2018. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy opció Lehet a kamatmentes diákhitel2 1-2 félévre (és újrajelentkezés + okos akkreditálás).


[link]

2018. máj. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!