Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a tapasztalatok a Veszprémi...

Mi a tapasztalatok a Veszprémi Pannon egyetem mérnöki karàról?

Figyelt kérdés
Elég kevés esély van a BME re, (biomérnöki kar mindkettő) szóval a második a veszprémi Pannon egyetem. Elmesélitek nekem a tapasztalataitokat Veszprémmel kapcsolatban? Megnyugtatnátok, vagy inkább hagyjak ki egy évet? Milyen a színvonala a PE-nek? Van egyetemi élet? Mindent amit tudok légyszives.

2018. máj. 23. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden összefoglalom a tapasztalataim, ha nem elég írj rám! :)


Az egyetem jó, tanárok szintén: segítőkészek, odamehetsz szinte bármelyikhez, ahol tudnak segítenek, mindezek mellett nem hülye egyik se.


Egyetemi élet van, kevesebb ember van mint egy pesti egyetemen, de bulit vagy társaságot simán találhatsz, kocsmában szinte mindig van valaki, kolis rendezvények is akadnak jócskán. Idén lesznek az egyetemi napok, ami 1 hét pia és buli.


Vegyészmérnök képzés pl. itt talán a legjobb az országban és nemzetközileg elfogadott, szóval ebből következően a biomérnök képzés sem rossz.

2018. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mérnöki kar: a beugrónak is van beugrója

Komolyra fordítva színvonalas az oktatás, lehet megszereted majd... 1 év után simán áttudsz jelentkezni a BME-re és amit megcsináltál tárgyakat eltudod fogadtatni.

2019. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!