Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha önköltségesre jelentkezek...

Ha önköltségesre jelentkezek jár a többletpontszám, amit az emelt érettségi miatt kapok?

Figyelt kérdés
BGE-re jelentkeztem, ha ez számít. Köszönöm a segítséget.

2018. máj. 23. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jár. A pontszámod nem attól függ, hogy milyen típusú képzésre jelentkezel.

Persze egy orvosin meg egy gazdaságin nem ugyanaz lenne a pontszámod (más tárgyakat/érettségi eredményt viszel), de az állami támogatott/fizetős között nincs ilyen különbség.

2018. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is így gondoltam, csak az egyik osztálytársam mondta, hogy önköltségesre ez a többletpont nem számít, szóval gondoltam hátha itt valaki biztosra meg tudja mondani. Még egyszer köszönöm ')
2018. máj. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!