Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pénzügy számvitel szak...

A pénzügy számvitel szak mennyire kemény a metropolitán egyetemen?

Figyelt kérdés
Főleg ott tanuló diákok véleménye érdekelne.

2018. máj. 24. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, van pár húzós tárgy de aki normálisan tanul csúszás nélkül tud végezni.
2018. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A matek mennyire erős?
2018. máj. 24. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, nekem nem volt sose bajom a matekkal, úgyhogy simán megcsináltam a matekos tágyalag. De aki pl gimiben se volt jó belőle annak itt se fog hirtelen menni. Egyenleteket kell tudni és a függvényanalízist, mert erre épül az egyetemi matek. Geometria tudás nem kell.
2018. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Legnehezebb közgáz szakként emlegetik, de szerintem ezt csak azok terjesztik, akik hülyék matekból, vagy lusták.

Bár nem ezen a szakon vagyok, de látom, hogy a BME-n a többség simán csinálja csúszás nélkül, úgy, hogy mellette nem a 4 fal közt él és csak tanult, hanem dolgozik mellette és eljár bulizni is, szóval van mellette élete.

Nem hiszem, hogy akkor a METU-n más lenne a helyzet.

2018. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Még mindig nem "metropolitán"-nak ejtik az egyetem nevét.
2018. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remek, mindenkinek ment a zöld pacsi, kivéve az utolsónak. Az utolsó ba..a meg :)
2018. jún. 9. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem, az new york-i múzeum és operaház.
2018. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány MTA tag oktat ott?
2018. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!