Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a kormányhivatal által...

Ha a kormányhivatal által osztottak be szóbeli érettségire, kitől tudhatom meg a tételeket?

Figyelt kérdés
Középszintű informatika érettségire a kormányhivatal által jelentkeztem, így egy olyan középiskolába osztottak be szóbelire, ami nem a városomban található. Telefonáltam az iskola titkárságára, ahol elküldték a jogszabály által meghatározott témaköröket. Azonban mint azt tudni lehet az iskolai tanárok mindenhol kiadják a 20-21 db tételt, legalábbis az én és barátnőim középiskolájában is így történt régebben. Viszont én kitől tudhatnám meg így az ottani tételeket? Sajnos diákot nem ismerek, illetve az sem biztos, hogy mnden ottani diáknak, ugyanazt a tételsort kell megtanulnia, hiszen ez ugye osztálytól is eltérhet. Viszont azért mégis csak más megtanulni 20 tételt, mint mondjuk 10 témakörön belül 5-6 tételt.

#tétel #kormányhivatal #középszintű inforamtika érettségi
2018. máj. 24. 18:14
 1/2 A kérdező kommentje:
*osztályonként
2018. máj. 24. 18:17
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Itt van összegyűjtve az összes kormányhivatal által szervezett középszintű érettségi szóbeli tételsora:

[link]


Konkrétan informatikából ezt a 10 témakört kérik:

[link]

2018. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!