Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki ELTE-re...

Van itt olyan aki ELTE-re jelentkezett szociologiara ANA?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti mire szamitatok hogyan alakul a ponthatar ? Mennyi lesz szerintetek a ti pontotok :) 18L

2018. máj. 25. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, en oda jelentkeztem:) Es remenykedem, hogy nem megy majd 380 fole. Tavaly ugye 355 volt, az nagyon jo lenne most is, de szerintem biztos egy kicsit emelkedik.:D
2018. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is oda jelentkeztem, próbáltam kimaxolni a pontokat :) Szerintem max 360ig fog felmenni.

Bár ha tudtam volna, hogy efelé szeretnék orientálódni, nem a bgen pazaroltam volna ezt a pár évemet.. :D Ti milyen iskolákat jelöltetek még meg?

2018. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! En BCE -t jeloltem még meg ezen kivul de oda magasabb jóval a ponthatár ... nagyon reménykedek hogy az Elte-n 360 ig megy fel csak .. de a csokkenes lenne a legjobb :D
2018. máj. 30. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is odajelentkeztem, remélem nem fog emelkedni a tavalyihoz képest túl sokat. Mennyi pontotok lett? :)
2018. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!