Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már tanulok egy egyetem...

Viktor333 kérdése:

Ha már tanulok egy egyetem egy szakán önköltséges formán, akkor jelentkezhetek februárban a szeptemberi képzésre ugyanazon szakra ÚJRA, ahol aztan ponthatártól függően felvehetnek állami finanszírozásra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jó tanulmányokkal átvesznem amúgy is, de most nem erre a módra vagyok kiváncsi.

2018. máj. 27. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2018. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz, csak akkor az egy új jogviszony lesz. Ez azt jelenti, hogy ha közben változik a tanterv, más követelmények jönnek be, akkor azok fognak vonatkozni rád. Lehet nem változik semmi se, de azért van ilyesmire példa. Illetve az eddig teljesített tárgyaidat el kell fogadtatnod, ami inkább csak adminisztratív teher, mert nyilván el fogják fogadni a saját tárgyaikat.
2018. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Esetleg van, aki csinált is már ilyet?

2018. máj. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!