Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén NKE-RTK pályaorientációs...

Idén NKE-RTK pályaorientációs beszélgetésen volt, aki nem ment át?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg pszichon? Ott mi volt az indok?

2018. máj. 30. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichon sok mindenért buktathatnak. Általában 10ből egy 6 bukik, de ha épp olyan nap van több ember átmegy. Van helye fellebbezésnek az ORFK-n, de majd elmondják ugyis. Pályaorientáción meg ha nem egy rendvédelmi szervhez méltó viseletben mész el, vagy olyan megnyilvánulással beszélsz akkor kitesznek.
2018. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Saját tapasztalatom annyi van,hogy pszichologián megfeleltem,és az előttem kommentelőhöz hasonlóan én is azt tudom mondani,hogy nagyjából 10/6.Pályaorientációs beszélgetésem még nem volt,de két ismerősöm már túl van rajta és azt mondták,hogy volt aki megbukott.A lényeg,hogy határozott legyél és elkötelezett az iskolával és az adott szakkal kapcsolatban.
2018. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly jöttem az NKE-re, nekem meg az a tapasztalatom, hogy szinte mindenkit átengedtek pszichon..amelyik városban én voltam, ott biztos. Kapitányság függő..kell az ember, nem fognak kiszórni..még kiképzésen SEM!

Ha van kérdésetek a sulival kapcsolatban, írjatok nyugodtan.

2018. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!