Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van olyan rossz híre a...

Miért van olyan rossz híre a Budai Nagy Antal Gimnáziumnak?

Figyelt kérdés

Ebbe a suliba szeretnék átmenni, szóval fontos lenne a vélemény attól, aki oda jár vagy járt!

Hallom/olvasom ezt a sok rémhírt a tanárokról és az igazgatóról, valaki kifejtené pontosabban, hogy mi a probléma ezzel a sulival, ami miatt ennyien ott hagyták?



2018. máj. 31. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert vannak, akik bizonyítás nélkül elhiszik és itt érdeklődnek.
2018. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem állítottam semmit be tényként, azt nem mondhatod azért, hogy a cikkek a szülők, tanárok felháborodásáról nem léteznek, rengeteg diák azért ment el, mert ahhoz volt kedvük ( mellesleg beszéltem is már olyannal, aki oda járt, a számomra ismeretlen háttér problémákra hivatkozva ott hagyta azt a sulit )

Ezeknek az információknak a birtokában sem ítélkezem, állítom tényként, hogy rossz, pont hogy szimpatikus a suli, ezért érdeklődnék olyanoktól, akik többet tudnak pletykáknál.

2018. máj. 31. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én volt diák vagyok, és beírom neked ide egy múltkori hasonló kérdésre tett válaszomat.


"

Szia!


Gondolom valamennyit hallottál az ott zajló dolgokról... Nos ez érződik is az iskolán, sok jó tanár elment és érkezett a helyükre új (és szerintem ez a folyamat még folytatódni fog). Az iskolán belüli események se olyanok, mint amilyenek voltak...


Én nekem szerencsém volt, mert csak az egyik tanárom helyére jött idén egy másik, aki szerintem jobban tanít az előzőnél. Viszont a többi új tanárról sokat nem tudok, de amit tudok, azok sem pozitívan vehetőek.


Nagyon függ a tanítás színvonala attól, hogy melyik tanárt kapod!


A nyelvoktatás szerintem jó az iskolában, de a spanyolt nem ajánlom.


Esetleg megmondanád, h melyik osztályba vettek fel? Mert akkor úgy konkrétabban tudok válaszolni, hogy milyen eséllyel oszthatják be hozzátok jobb tanárokat.


Szerintem az emelt szintű órák is jók, a saját tapasztalatomból mondva és osztálytársaimtól visszahalva. Viszont az emelt szintű érettségihez az is kell, hogy magadtól szépen felkészülj, mert ha nem egy full szivacs vagy, akkor az órai nem lesz elég.

"


Ezt akkor írtam, miután 2017-ben leérettségiztem. Azóta egyszer beugrottam beszélni pár volt tanárommal és még több jó tanár ment el onnan és egyre nagyobb ott a káosz. :) Szóval nem... nem tudom ajánlani, akkor szívesen ajánlottam volna, amikor én jártam oda, de most már nem.


Ha még esetleg érdekel, privátba írhatsz, ott szívesebben kifejteném a dolgokat.

2018. szept. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!