Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eltén voltam ma a tanári...

Eltén voltam ma a tanári karon ilyen alkalmassági vizsgán. Az ottani tanárok látják, hogy milyen sorrendben jelöltem be a az egyetemeket? Vagy nincs ehez hozzáférésük?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem látják de nem is érdekli őket, nem ezen múlik a felvétel
2018. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%

Dehogy látják. A tanáraid se, szüleid se.


Nekünk anno beadták, hogy kötelező megmondani, hogy hova jelentkezel egyetemre, leírattak, mikor szarni kellett volna bele, mert ilyen nincs. Akkor én is bedőltem nekik. Én marha elküldtem az ofőmnek, aki rám nyomult banketton. Eléggé bevettem, hogy kötelező meglenni a suluban. Mikor elmehettél volna dolgozni is, közük nuku.


Ezt mondom jótanácsként mindenkinek, engem megetettek!!!!

2018. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 31. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nálad egyébként valószinüleg azért kérdezték, mert a középiskoláknak statisztikát kell készíteniük.
2018. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Oké, de nem kötelező, mert úgy adták be...
2018. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam a héten tanári alkalmasságin az ELTE-n, tőlem miután közölték, hogy alkalmas vagyok megkérdezték, hogy mást is bejelöltem e rajtuk kivül. Egyből mondtam is nekik, hogy nem, csak az egyetemet jelöltem meg, aztán ez után már nem is igazán kérdeztek tőlem, utamra engedtek.
2018. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!