Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatikai pályán szeretnék...

Gimikell1234 kérdése:

Informatikai pályán szeretnék indulni, milyen iskolába menjek?

Figyelt kérdés
Informatikai pályán szeretnék elindulni, kinéztem magamnak hogy szakgimnáziumba szeretnék menni Budapesten. Tudtok ajánlani szakgimiket? A jegyeim átlaga kb. 4.0-ás és kifejezetten érdekel, a téma. Szoftverfejlesztő akarok lenni. Most vagyok 7.-es.

2018. máj. 31. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Petrik, Neumann, ha szakgimi. Egressy, Tefort inkább ne, ha a programozás érdekel.De van aki nem szakgimibe megy hanem gimnázium informatika tagozatára. Szent László nagyon jó, de oda a 4-es átlag kevés lesz, de jó a Leövey informatika tagozata is, ahová jó esélyed van. A Szent-Györgyinek is idén indul az Óbudai Egyetemmel együtt működve valami informatikai programja, nem tudom mennyire fog beválni.Javaslom nézd meg a nyílvános adatok között melyik iskolában hányan érettségiznek emelt szinten informatikából és milyen eredménnyel, ez sok dolgot elmond.
2018. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!