Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz elérni 100%-os...

Mennyire nehéz elérni 100%-os szóbelit középszintű érettségit?

Figyelt kérdés
Pl: Magyarból milyen nehéz?

2018. jún. 1. 10:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Középszintű érettségin**
2018. jún. 1. 10:53
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon.

Nem az van, hogy 90% fölé nehéz megírni, mert az viszonylag könnyű ha készülsz rá, hanem az nehéz, hogy mindent tökéletesen csinálj meg.

Stressz, más értelmezés.. és máris ott van -1 pont, ami már nem 100%


Szóval jóra megírni nem nehéz, 95% fölé

Azonban 100%-ra igen, mint minden érettségit. :)

2018. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az írásbeli volt a kérdés, hanem a szóbeli. Sok embertől hallom azt, hogy megkapták a 100%-ot rá. Sok embertől meg azt, hogy jól elmondták, és mégsem kaptak full pontot. Akkor most ez hogy van? Ezért kérdezem
2018. jún. 1. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sima. tudj beszélni. ismerd a témát. nem kell minden kis részletet felmondani, nem várhatják el hogy az egészet 110%ra tudd. egyetemen se várják el. de ismerd a témát, tudj beszélni róla, tudd, mik a fontos pontok és összefüggések. és legyél magabiztos
2018. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég könnyű, főleg, ha szerencsésen húzol tételt. Én az összes magyart bemagoltam, 1 tételt hagytam ki, azt csak egyszer átolvastam pont a szóbeli előtt 5 perccel, rittig azt húztam ki :D De hála a rövidtávú memóriának meglett a 100%.

Töriből pedig az EU-t húztam ki, előtte egy nappal tudtam meg, hogy benne van a teljes kronológiája az atlasz hátuljába, szó szerint kimásoltam az egészet. Easy 100% volt.. :D


Amúgy amit általánosságba is el lehet mondani, hogy az első 5-10 mondatod legyen nagyon határozott, mert ha az megvan, akkor általában a tanár is megnyugszik, és kicsit lazább lesz, legalábbis mi így tapasztaltuk. Ne vágj pofát mikor megnézed a húzott tételt, max mosolyogj :D

De hidd el, ők is azt akarják, hogy mindenki jól végezzen, így az utolsó pontokat is megpróbálják majd kihúzni belőled. :)

2018. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán összehozható!:)

Ha megtanulod a tételeket, nem izgulod túl, és mosolyogsz, magabiztos vagy, akkor megvan a 100%. Én irodalomból olyat húztam, amit egyszer olvastam el, mégis 2 pontot vontak csak le.

Ha van saját véleményed, mondd el nyugodtan, szokták értékelni.:) Persze ne olyanokat mondj, hogy a háború rossz dolog, meg tetszik a vers mert szép.:DD

Emelten is össze lehet hozni, szóval hajrá!

2018. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem magyarom 100% lett szóbelin. Kaptam érte oklevelet is. Az írásbeli húzta le picit.:)
2018. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok volt! :) Full pontos lett!
2018. jún. 21. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!