Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg ilyen durva a helyzet...

Tényleg ilyen durva a helyzet a Károlyi Mihály kollégiumban?

Figyelt kérdés

Ma adták a Fókuszban, hogy mindenfelé csótányok, férgek, ágyi poloskák és más "szépségek" lelhetőek fel a szegedi koliban.

Eddig is hallottam már meredek sztorikat róla, de nem gondoltam volna, hogy ilyen durva. Az volt a tervem, hogy HA fölvesznek, első helyen a Mórát, 2.-nak az Öthalmit, végül utolsó utáni lehetőségnek gondoltam, megjelölöm ezt. De ezek után inkább meggondolom magam.

Bár az oktatásügyi.helyettes azt mondta, szerinte nem ennyire rossz a helyzet, én az ott-lakók véleményére és feltöltött videóira alapoznék inkább.

Van valaki aki ott lakik és átfogó véleményt alkotna, milyen ott az élet lakhatási és közösségi szempontból?



2018. jún. 1. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,gáz
2018. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Gáz. 3 évet éltem ott, nem értem, hogy bírtam ki. Az épületet mondjuk újították utána, de ennek ellenére is simán elképzelhetőnek tartom az ott bemutatott helyzetet. Én személyesen patkányt, csótányokat nem láttam, de az alagsor tényleg annyira ocsmányul néz ki, mint a videón. A fürdővíz lefolyása valós probléma volt korábban is, illetve volt egy olyan fél év is, amikor nem volt meleg víz. A tusoláshoz használt víz hőfokát nem lehet szabályozni, ha már itt tartok.

A rongálások gyakoriak, de ezek ellenére talán a folyamatos hangoskodás volt számomra a legzavaróbb. Általában nem sikerült szép kéréssel elintézni, hogy csend legyen, vagy hogy az adott társaság halkabb legyen picit, mert általában pont nem érdekelt senkit, hogy tanulnál, aludnál, vagy csak szereted a csendet. Elején nyilván jólesik a sok buli, ha már kiszabadultál végre otthonról, de utána ha elkezdenek a dolgaid sűrűsödni (és nem csak alibiből mégy egyetemre, hanem el is akarsz érni valamit) akkor azért nem ez a legelőnyösebb környezet. Ha szeretnél valamit kezdeni az életeddel és nem csak zülleni akkor kerüld a helyet. (Nyilván emberek terén számos pozitív kivétel van, de összességében nem egy leányálom a Károlyiban élni.) Annyi szerencsém volt, hogy szobatársaimmal jól kijöttem, de ezen kívül semmi pozitívumot nem tudok felhozni a hely mellett.

2018. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sworley válasza:
65%
Volt ott egy leprát terjesztő patkány. Igazábol tegnapig nem voltunk benne biztosak hogy leprát terjeszt. De amikor le esett annak a portásnak a keze amelyil leölte azt kidobta az ablakon megbizonyosodtunk benne hogy leprapatkány volt, ami ciki hogy asszem én is hozzá értem...
2018. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!