Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a Zöld Kakas nevű...

Mennyi a Zöld Kakas nevű iskola tandíja?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki az iskolát?
2018. jún. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg
2018. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem ajánlom,ha csak nem vagy nagyon 'elzüllott'. Akinek van egy kis tartása az ne válassza ezt az iskolát. Vizsgák elott 2 héttel nekem kellett 3 tanárnak könyörögni,hogy adják már oda az anyagokat,de egyik sem írt vissza.Ha normális vagy,nagyon kifogsz tünni..Itt mindenki ku**anagy elánnal beszél arról milyen menő füvezni,hogy be**sztak és hogy a májusi program kiránduláson hogyan rugtak be és másztak rá a másikra.Nem vagyok én sem szent,de drága ehhez az iskola, havi szinten eleinte 20, majd 23ezret fizettem.Igényesebb egy esti gimi.Tudom nagyon menő,hogy lehet tegezni a tanárokat meg hülyéskedni, és épp, hogy átrugdosnak a tantárgyból, de nem egy szinvonalas dolog ami ott folyik.
2019. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!
2019. febr. 24. 09:39
 4/4 anonim válasza:
100%
Igaz, hogy a kérdés már régi, de hátha tudok segíteni. A tandíj jelenleg 30 ezer ft. A fenti sértődött kommentelőnek meg csak annyit: nekem 2 gyerekem jár jelenleg is a ZK-ba, és nagyon meg vagyunk elégedve a sulival. Lehet, hogy neked nem jött be, de szerintem nem helytálló, amit írsz.
2021. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!