Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Egyetemről tudnáto...

Nyíregyházi Egyetemről tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11.-es,közgazdaság ágazaton. Mivel ez annyira nem érdekel,így nem ezzel szeretnék tovább menni. Kicsit lusta is vagyok,4es az átlagom. A gyógytornász érdekelt volna,de az ugye Debrecenben van,meg félek,hogy oda nem vennének fel,nem sikerülne. A Nyíregyi egyetemen a tanítóképző jönne még szóba,de mindenki ellenpéldának hozza fel azt az iskolát. Szerintetek megérné oda menni vagy nem? Esetleg van olyan,aki abban a suliban tanul(t) vagy azon a szakon?

2018. jún. 3. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3 évig tanultam a Nyíregyházi Főiskolán (akkor még az volt). Nagyon szerettem oda járni, nem bántam meg, hogy végül ott kötöttem ki. A Debreceni Egyetemre jelentkeztem, de ott nem indult a szak. A tanárok nagyon segítőkészek, kapcsolatokra tettem szert. Orvos és jogász is tanított. Hátrány nem ért még amiatt, hogy oda jártam. Az oktatás színvonalas, annak ellenére, hogy sokan másként vélekednek. A legfontosabb, hogy olyan szakot válassz amivel biztosan el lehet helyezkedni.
2018. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
37%
A Miskolci Egyetemen is van gyógytornász szak, elég alacsony a ponthatár, viszont színvonalas az oktatás! :)
2018. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!