Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vártok az ELTE Gazdaságtud...

Mit vártok az ELTE Gazdaságtudományi Intézetétől (karától)?

Figyelt kérdés
Mivel idén szeptembertől indulnak el a képzések rajta, nyilván senkinek nincs konkrét tapasztalata róla, de érdekelne, hogy mit gondoltok róla, mit vártok el tőle (nyilván elsősorban azoknak a véleménye érdekel, akik némileg otthonosan mozognak a gazdaságtudományi képzések területén). Tudom, eddig is voltak közgazdász képzések az ELTE-n, főleg Szombathelyen, de ez azért elég más szituáció lesz.

2018. jún. 3. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Az első évfolyamoknak általában nem szokott zökkenőmentesen menni a dolog, lesznek bőven fennakadások.
2018. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én beadtam oda is a jelentkezésem, lehet kicsit kezdetleges lesz első évben, de én örülnék, ha az Eltére vennének fel. Maga az egyetem tetszik, az új szakok tantervei is, illetve egy összeszokott, tapasztalt tanárri karról van szó, a jó megvalósításban pedig bízom.
2018. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!