Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-ről lehetséges átjelentkez...

BGE-ről lehetséges átjelentkezni a Corvinusra?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ti ismertek olyat, akit a BGE-ről átvettek a Corvinusra? Mert ugye a weblapjukon az írják, hogy még akkor is, ha teljesíted az általuk kiszabott követelményeket (4,0 -es átlag, 90%-a a ponthatárnak, stb.), akkor is igazából ők döntik el, hogy hajlandóak-e felvenni.

Nagyon szeretnék átmenni, 4,5 körül fog alakulni az átlagom, ezzel már lehetséges átjelentkezni?


2018. jún. 3. 22:21
 1/6 anonim válasza:

Nem fognak átvenni :(

A Corvinusra hatalmas a túljelentkezés.

Gyengébb iskolába igen, oda sajnos nem, a 4,5 is kevés hozzá.


Én is utálom a BGE-t, Corvinusos akartam lenni.

2018. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én alapvetően nem utálom a BGE-t, szeretem a tanárokat és a diákokat is. De külföldi partneriskolák a BGE-n nincsenek oda, ahova én szeretnék majd kimenni, úgyhogy muszáj átmennem a Corvinusra. Te megpróbáltad az átjelentkezést? És milyen szakos vagy, ha megkérdezhetem?
2018. jún. 3. 23:12
 3/6 anonim válasza:

Pénzügy-számvitel.

Nem, pedig eredetileg úgy terveztem. Illetve akartam a töri emeltet megcsinálni, hogy felvegyenek és elfogadtatom a tárgyakat, mert az első év szinte full ugyanaz, de a sok vizsga és egy autóbaleset miatt nem lett belőle semmi.

2018. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem átvettek, 4,7 és a ponthatár 92%-a volt csak meg.
2018. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát az erasmus miatt akarsz igazából átjelentkezni.

Hát azt tudnod kell, hogy elég sokan jelentkeznek erasmusra, és nagyon az az ember aki az elsőhelyen megjelölt egyetemre kerül.


Ezzel érdemes számolnád


Már rég nem az van mint 4 éve, "ugyis felvesznek".

Ez már elmúlt. Kemény harc megy a népszerű helyekért

2018. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, azt még megkérdezhetem, hogy melyik szakra vettek át? Én kereskedelem és marketingre mennék, arról esetleg tudsz valamit?
2018. jún. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!