Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai kollégium?

Középiskolai kollégium?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Megéri? Volt/jelenlegi kolisok megeri elkoltozni a csaladtol gimis koleszba? Barmilyen infot megkoszonok ☺



2018. jún. 4. 00:06
 1/6 anonim válasza:
Volt szakközépiskolai (már ugye szakgimi) koleszos vagyok már 4 éve. Nekem igen mert messze lakom. Viszont nálunk nagyon sok hülye szabály van (pl a tanulo idő ami mindenhol van, meg nem nagyon lehet kimenni sem...). Gondolt at hogy mennyire van kedved bejarni illetve adj neki egy próbát. Bármikor kikoltozhetsz év közben viszont fordítva sokkal nehezebb.
2018. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi (:
2018. jún. 5. 00:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Az iskola olyan messze van, hogy bejarni eselyem sincs.
2018. jún. 5. 13:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki még velemeny esetleg?
2018. jún. 12. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esélyed nincs bejárni, akkor kolesz. Hacsak nem vagytok olyan milliomosok, hogy kivegyenek neked egy szobát/lakást a suli közelében... :)
2018. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is most megyek koliba 2018 szeptemberében.

A tesom kolis es mivel ha messze van a sulid a lakohelyedtol ,szerintem legyel koleszos.

Nekem is kb.1ora az ut es kinek lenne kedve felkelni 6kor hogy beerjen a suliba.

Tégy próbát! Ha nem jó akkor kikoltozol.

2018. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!