Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem-marketing szakon...

Kereskedelem-marketing szakon fogok továbbtanulni. A BGE-t vagy a METU-t válasszam?

Figyelt kérdés

A pontjaim mindkettőhöz megvannak, mindenképpen önköltségesre, így a finanszírozás forma nem szempont. Az annál inkább, hogy melyiken jobb az oktatás színvonala, és a közösség? Őszintén szólva nem vagyok egy magolós típus, így fontos lenne, hogy minél kevesebb felesleges infót kelljen megtanulnom, meg úgy alapvetően ne kelljen az életemet a könyvek felett töltenem, mert suli mellett dolgozom.

Illetve milyen lehetőségeket biztosítanak ezek a sulik gyakorlati oktatás szempontjából? (Nem a duális képzésre gondolok, arról lecsúsztam.)

Nagyon köszönöm a válaszokat, akár privátban is, rengeteget segítenétek :) 20/L


2018. jún. 4. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Corvinusosokat zabálják a munkáltatók. A Metropolitanon én még csak röhögni hallottam a embereket, a BGE sem rossz, de a BCE a legszínvonalasabb.
2018. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bge-n röhögnek manapság inkább. Corvinus.
2018. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!